Nasza firma wykonuje meble ogrodowe charakteryzujące się nowoczesny, nieskomplikowany wyglądem.
Zestawy przeznaczony jest dla ludzi wymagających ceniących wygodę i komfort. Każdy pojedynczy komplet mebli wykonywany jest specjalnie na twoje zamówienie, dobierasz rodzaj drewna, kolory drewna, poduch, a nawet jeśli jest tak potrzeba możemy delikatnie dla Ciebie zmienić wymiary.

Masz pytania ?
Zadzwoń – 507 665 316

W skład zestawu wchodzą bardzo wygodne siedziska i oparcia.

Siadając w naszym zestawie możesz naprawdę odpocząć i zrelaksować się.
Jest to nieporównywalny komfort z innymi siedziskami mającymi tylko kilka cm.

Nasze meble są olejowane
kolory do wyboru.

W standardzie jest olejowanie jednak na życzenie klienta pokrywamy nasze meble impregnatami, lakierobejcami, olejami – dowolnej dostępnej firmy w dowolnym kolorze (w ten sposób możemy dostosować nasze meble do istniejących już kolorów w twoim ogrodzie i tarasie)

DŁUGOTRWAŁOŚĆ

meble są bardzo dobrze olejowane co zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, po kilku latach w zależności od użytkowania wystarczy tą czynność powtórzyć zgodnie z zaleceniami producenta na puszcze wtedy zakryjemy wszystkie ślady użytkowania a nasze meble staną się zupełnie jak nowe – nie jest to wykonalne z żadnym innym materiałem

Ważne informacje koniecznie przeczytaj:

1) Kupujesz rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta, służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb tzn., że cały towar zakupiony tutaj jest specjalnie wykonywany pod twoje zamówienie, specjalnie dla Ciebie.

2) Meble wykonywane są z drewna sosnowego a więc posiadają przebarwienia, sęki, załamania jest to normalne i naturalne, widoczne są śruby łączące poszczególne elementy.

3) Wymiary są podawane z dokładności +-2cm

4) Kolor olejowania czy poduch widoczny na twoim monitorze morze różnic się od tego w rzeczywistości, jest to kwestia indywidualnych ustawień monitorów jasności itp.

5) Zamawiając u nas koniecznie w wiadomości dla sprzedającego opisz jaki wybierasz kolor olejowania oraz kolor poduch napisz także czy wymiary mamy gdzieś delikatnie zmienić.

Wykonujemy także zamówienia hurtowe dla hoteli, pensjonatów

Niesamowite meble ogrodowe wykonywane przez polskiego producenta

Cechy naszego zestawu:

1

SOLIDNOŚĆ

2

WYGODA

3

DETALE

4

NATURALNOŚĆ